RDW-VERMOGEN · MOTORGENERATIE · STAGE 1-BRONNEN

Peugeot 5008 II 1.2 PureTech 130Stage 1 chiptuning

De Peugeot 5008 II met 1.2 PureTech 130 heeft 1199 cc en originele 96 kW. Drie beoordeelde RDW-cohorten tonen dezelfde basis, maar de GPF- en ECU-fase kan tussen 2018 en 2021 verschillen.

Origineel RDW-vermogen131 pk
Stage 1 volgens publicaties145–150 pk
Stage 1-koppel volgens publicaties270–275 Nm
Mogelijke toename volgens bronnen14–19 pk

Indicaties uit externe publicaties. Geen NoordTune-meting, ECU-goedkeuring of gegarandeerd resultaat.

VERSCHILLEN TUSSEN UITVOERINGEN

Welke uitvoering hoort bij deze gegevens?

Hier zijn drie gecontroleerde type M-cohorten van 2018–2019, 2020 en 2021 gegroepeerd. Dit is geen 5008 Hybrid of 1.6 PureTech.

Peugeot 5008 · RDW-type M

Eerste toelating 2018–2019
Oorspronkelijk vermogen
96 kW · 131 pk
Motorinhoud en cilinders
1199 cc · 3 cilinders
Brandstof
Benzine
Gepubliceerd fabriekskoppel*
230 Nm
Stage 1-vermogen (indicatief)
145–150 pk
Stage 1-koppel (indicatief)
270–275 Nm

Peugeot 5008 · RDW-type M

Eerste toelating 2020
Oorspronkelijk vermogen
96 kW · 131 pk
Motorinhoud en cilinders
1199 cc · 3 cilinders
Brandstof
Benzine
Gepubliceerd fabriekskoppel*
230 Nm
Stage 1-vermogen (indicatief)
145–150 pk
Stage 1-koppel (indicatief)
270–275 Nm

Peugeot 5008 · RDW-type M

Eerste toelating 2021
Oorspronkelijk vermogen
96 kW · 131 pk
Motorinhoud en cilinders
1199 cc · 3 cilinders
Brandstof
Benzine
Gepubliceerd fabriekskoppel*
230 Nm
Stage 1-vermogen (indicatief)
145–150 pk
Stage 1-koppel (indicatief)
270–275 Nm

*RDW registreert niet voor elke auto het fabriekskoppel. De Nm-referentie is beoordeeld op basis van gepubliceerde motorbronnen; aanbieders kunnen daarin verschillen.

MOTORCODE, ECU EN TRANSMISSIE

Wat controleren we vóór chiptuning?

Controleer 96 kW, EB2-revisie, distributie en oliedruk, ECU-firmware, GPF en EAT of handbak. Bevestig de actuele motorstatus; gepubliceerde hoge koppels zijn geen vrijgave van iedere EAT-transmissie.

01Motor en originele fabrieksuitvoering

Exacte motorcode, brandstof, motorgeneratie en registratiedata vergelijken met het profiel.

02ECU en transmissie

De geïnstalleerde software, ECU-variant en koppellimiet van handbak, DSG, CVT of automaat controleren.

03Staat en wettelijke eisen

Onderhoud, foutcodes, temperaturen en originele emissievoorzieningen beoordelen; DPF, GPF, SCR en AdBlue blijven intact.

VEELGESTELDE VRAGEN

Vragen over deze motoruitvoering

Waarom toont deze pagina meerdere toelatingsjaren?

Dezelfde RDW-typefamilie en 96 kW zijn in meerdere broncohorten beoordeeld. Jaar- en emissieverschillen blijven afzonderlijk zichtbaar in de technische tabel.

Is een 5008 130 automatisch gelijk aan een 3008 130?

Nee. De modellen delen soms een motorfamilie, maar voertuig, ECU-firmware en transmissielast moeten afzonderlijk worden gecontroleerd.

TRANSPARANTE HERKOMST

Onafhankelijke publicaties voor Stage 1

Deze motorconfiguratie is alleen gepubliceerd na controle van meerdere tuneraanbieders. Alle cijfers blijven illustratief; bronwaarden zijn niet bij NoordTune op de testbank gemeten.

NOORDTUNE.NL

Wat kan er met jouw exacte auto?

Gebruik je kenteken voor de voertuiggegevens. Daarna kan NoordTune de werkelijke motor, ECU en versnellingsbak bevestigen. Stage 2 en Stage 3 vallen buiten deze numerieke Stage 1-bronreferenties.

Terug naar alle Stage 1-motoren
Peugeot 5008 II 1.2 PureTech 130 Stage 1 | NoordTune